Skip to content

Strona internetowa dla duetu muzycznego - realizacja

Międzynarodowa strona i sklep internetowy dla Nova Aura Music - jak powstawało www z e-commerce?

Wykonanie strony www - widok na laptopie
Abstrakcyjna grafika

Czego oczekiwał klient?

Duet Nova Aura trafił do mnie ze wcześniej zakupionym motywem pod WordPress. Do mnie należało postawienie strony pod ten motyw.

Główną funkcjonalnością strony miał być międzynarodowy sklep online oraz możliwość publikacji aktualności na temat duetu. 

Co wdrożyliśmy?

Dostosowaliśmy motyw do potrzeb klienta. Duet ma możliwość publikowania galerii zdjęć i video, relacji, informacji o wydarzeniach oraz dodawania kolejnych albumów cd. 

Strona i sklep dostępne są w trzech językach – polskim, angielskim i francuskim. Użytkownicy sklepu mogą wybierać pomiędzy dwiema walutami – euro i złotym. Sklep umożliwia wysyłkę produktów na cały świat.

widok strony na urządzeniach mobilnych

Rozwiązania zastosowane na stronie:

widok strony www na tablecie

Kontakt z klientem

#Rozjaśnienie niezbędnych aspektów przy sprzedaży online

Klient nie prowadził wcześniej sprzedaży w Internecie, dlatego na początku pomogłam mu w zrozumieniu, na czym polega i z czym się wiąże posiadanie własnego sklepu internetowego. Na pierwszy ogień wysunęły się kwestie prawne, w tym oczywiście RODO.

#Powstawanie strony

Przez cały okres prac nad stroną byliśmy w kontakcie, by dyskutować kwestie kosmetyczne powstającego projektu www. 

#Szkolenie i wsparcie

By zapewnić klientowi dalszą autonomiczność przy publikowaniu treści na stronie, zorganizowaliśmy spotkanie szkolące z obsługi WordPress.

Nie zostawiłam klienta na lodzie i po publikacji strony, zapewniłam mu kilkutygodniowe wsparcie, na wypadek jakichkolwiek wątpliwości w związku z działaniem na stronie. 

referencje

Co sądzi klient o naszej współpracy

Serdecznie polecam Beatę, ponieważ zrealizowała nasz projekt z dużym profesjonalizmem i know-how. Doskonale zna środowisko WordPressa, hostingu i SEO. Wykazała się inicjatywą, kreatywnością oraz życzliwością. Dostosowała się do naszych potrzeb, udzielała konkretnych odpowiedzi, jednocześnie realizując cele witryny do stworzenia. Pokazała świetne umiejętności w naszej współpracy. Była bardzo zaangażowana i dbała o najmniejsze detale. Przeszkoliła nas w zakresie monitorowania i konserwacji witryny oraz przygotowała dokumentację na ten temat. Beata potrafiła dostrzec specyficzne potrzeby swojego klienta.
Marta Foltzer
11 czerwca 2019

Chcesz ruszyć z projektem nowej strony www lub potrzebujesz Wirtualnej Asystentki?