Skip to content

o mnie

Cześć, nazywam się Beata Biegalska. Prowadzę tę stronę... i kilka innych.

Bardzo jasna grafika w tle - beata biegalska

Pomagam biznesom online

Od prawie 3 lat wspieram małe biznesy internetowe – na początku stacjonarnie, teraz zdalnie. Swoją przygodę ze stronami www zaczynałam jeszcze wcześniej, od dodawania produktów na strony sklepów, następnie przez długi czas zajmowałam się całościowo stronami-sklepami, aż zapragnęłam sama tworzyć strony na WordPressie.

Posiadam niezbędną wiedzę, jak prowadzić biznes online pod względem technicznym, marketingowym i prawnym. Dzięki swoim umiejętnościom jestem w stanie zaproponować działania, które ulepszą funkcjonowanie internetowego biznesu.

Jestem otwarta na nowe wyzwania i z każdym dniem staram się poszerzać swoje horyzonty (czyż to nie brzmi jak utarte frazesy?  Wiem, wiem, ale nic nie poradzę, że taka jest prawda! 🙂 ) Uwielbiam wyszukiwać rozwiązania, które zachwycają moich klientów – jest to dla mnie motorem do dalszego rozwoju i szkoleń.

Wordpress

  • tworzę strony i sklepy,
  • dbam o design,
  • dbam o RODO,
  • aktualizuję treści,
  • wdrażam newslettery,
  • wyszukuję rozwiązania pod konkretne potrzeby działalności,
  • przyspieszam działanie stron...

SEO / Copy / Analityka

Wdrażam niezbędne działania dla lepszej widoczności w wyszukiwarkach i pomagam w monitorowaniu ruchu na stronie. Doradzam, jak konstruować teksty do Internetu, by były przyjazne dla użytkownika i wyszukiwarek.

Grafika

Tworzę grafiki na potrzeby stron oraz social mediów. W tym celu najchętniej korzystam z programu Gimp. Przykłady moich prac można podejrzeć tutaj -> moje grafiki.

Kursy i certyfikaty

Nieustannie biorę udział w kursach i doszkalam się na własną rękę, czytając branżowe blogi, książki i czasopisma. 

Ukończone kursy:

Edukacja i zainteresowania

Studiowałam w Poznaniu, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Tam zdobyłam tytuł magistra:

Obecnie moje wykształcenie szczególnie się przydaje przy:

  • tworzeniu treści na strony i do social mediów (uwaga – nie piszę za kogoś artykułów, ze względu na wymaganą wiedzę ekspercką w danej dziedzinie), 
  • kreacji komunikatów reklamowych do Internetu, np. w GoogleAds czy na grafikach, ale nie tylko, bo miałam również okazję tworzyć reklamy do czasopism, np. Elle czy Gala,
  • budowaniu relacji z otoczeniem, tzw. public relations

Zajęcia, na które najchętniej chodziłam? Oczywiście grafika oraz reklama w Internecie. Tam miałam okazję się uczyć programów Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign) „na żywo”, a nie, jak wcześniej, z tutoriali. Wtedy też odkryłam potęgę SEO i treści internetowych. 

Pobierz moje cv

Jeśli chcesz dokładnie prześledzić moją ścieżkę kariery, zapraszam do pobrania mojego cv (jęz. angielski). 

Asystentka pracująca przy komputerze
Oprogramowania i narzędzia, na których pracuję
Wordpress logo
Woocommerce logo
Elementor logo
gimp-narzedzie-grafika1
Logo Themify
Senuto logo
mailerlite-narzedzie
Mailchimp logo
Toggl logo
Semstorm logo

referencje

Co sądzą klienci o naszej współpracy

Serdecznie polecam Beatę, ponieważ zrealizowała nasz projekt z dużym profesjonalizmem i know-how. Doskonale zna środowisko WordPressa, hostingu i SEO. Wykazała się inicjatywą, kreatywnością oraz życzliwością. Dostosowała się do naszych potrzeb, udzielała konkretnych odpowiedzi, jednocześnie realizując cele witryny do stworzenia. Pokazała świetne umiejętności w naszej współpracy. Była bardzo zaangażowana i dbała o najmniejsze detale. Przeszkoliła nas w zakresie monitorowania i konserwacji witryny oraz przygotowała dokumentację na ten temat. Beata potrafiła dostrzec specyficzne potrzeby swojego klienta.
Marta Foltzer
11 czerwca 2019
Pani Beata miała za zadanie stworzyć stronę Stowarzyszenia Polonica, zachowując elementy historii i archiwa dawnej strony stowarzyszenia. Pani Beata wypełniła swoją misję i wyznaczone cele w bardziej niż satysfakcjonujący sposób. Zaprojektowała przykład strony w oparciu o starą stronę i przedstawiła tę wersję do zatwierdzenia. Zwracała uwagę na nasze sugestie, szybko zrozumiała ducha stowarzyszenia i zaproponowała kilka rozwiązań w celu lepszego odbioru strony. Wyjaśniła, jak pracować na WordPress. Przygotowała instrukcję, aby osoba odpowiedzialna za stronę była jak najszybciej autonomiczna. W międzyczasie sama wprowadzała niezbędne modyfikacje. Pani Beata wykazała się inicjatywą i bardzo często proponowała interesujące rozwiązania i ulepszenia wcześniej przez nas niezaplanowane. Zaświadczamy, że praca została wykonana doskonale.
Joanna Garnczarek
2 września 2019