Skip to content

Strona internetowa dla organizacji non-profit - realizacja

Responsywna strona www dla stowarzyszenia francusko-polskiego - oczekiwania klienta, projekty strony i zastosowane rozwiązania.

Abstrakcyjna grafika

Czego oczekiwał klient?

20-letnia strona internetowa należąca wówczas do Stowarzyszenia Polonica nie spełniała już obecnych standardów stron www. Klient chciał unowocześnić swoją stronę, ale obawiał się utraty tysięcy wpisów z 20-letniej działalności stowarzyszenia.

Co wdrożyliśmy?

Stowarzyszenie Polonica jest organizacją non-profit, więc zależało nam na wdrożeniu całkowicie bezpłatnych rozwiązań, co się udało.

Stworzyliśmy nową stronę www od podstaw i zgodziliśmy się, że najlepszym rozwiązaniem dla starych wpisów będzie subdomena, gdzie dostępna jest do wglądu cała historia stowarzyszenia w dawnej formie.

Rozwiązania zastosowane na stronie:

Kontakt z klientem

#Plan i prace

Case Polonica polegał na przeprojektowaniu pierwotnej strony i wdrożeniu rozwiązań user-friendly. Po spotkaniach i rozmowach z klientem o potrzebach stowarzyszenia i  użytkowników strony powstał projekt nowej strony www. W trakcie jej powstawania, klient miał wgląd na kolejne etapy prac, po to, by systematyczne wdrażać ewentualne sugestie i zmiany.

#Szkolenie z obsługi WordPressa

Po opublikowaniu gotowej strony klient przeszedł ze mną szkolenie z obsługi systemu zarządzania stroną. Dzięki temu osoba zajmująca się aktualizacją treści strony, jest w stanie samodzielnie dokonywać zmian.

#Wsparcie

Na koniec klient otrzymał kilkutygodniowe wsparcie z mojej strony, które umożliwia mu głębsze wdrożenie się w działanie strony i konsultacje ze mną w razie problemów.

referencje

Co sądzi klient o naszej współpracy

Pani Beata miała za zadanie stworzyć stronę Stowarzyszenia Polonica, zachowując elementy historii i archiwa dawnej strony stowarzyszenia. Pani Beata wypełniła swoją misję i wyznaczone cele w bardziej niż satysfakcjonujący sposób. Zaprojektowała przykład strony w oparciu o starą stronę i przedstawiła tę wersję do zatwierdzenia. Zwracała uwagę na nasze sugestie, szybko zrozumiała ducha stowarzyszenia i zaproponowała kilka rozwiązań w celu lepszego odbioru strony. Wyjaśniła, jak pracować na WordPress. Przygotowała instrukcję, aby osoba odpowiedzialna za stronę była jak najszybciej autonomiczna. W międzyczasie sama wprowadzała niezbędne modyfikacje. Pani Beata wykazała się inicjatywą i bardzo często proponowała interesujące rozwiązania i ulepszenia wcześniej przez nas niezaplanowane. Zaświadczamy, że praca została wykonana doskonale.
Joanna Garnczarek
współprezes
2 września 2019

Chcesz ruszyć z projektem nowej strony www lub potrzebujesz Wirtualnej Asystentki?