Skip to content

about

Hi, my name is Beata Biegalska. I run this site ... and a few others.

Bardzo jasna grafika w tle - beata biegalska
Translation soon

Pomagam biznesom online

Od prawie 3 lat wspieram małe biznesy internetowe – na początku stacjonarnie, teraz zdalnie. Swoją przygodę ze stronami www zaczynałam jeszcze wcześniej, od dodawania produktów na strony sklepów, następnie przez długi czas zajmowałam się całościowo stronami-sklepami, aż zapragnęłam sama tworzyć strony na WordPressie.

Posiadam niezbędną wiedzę, jak prowadzić biznes online pod względem technicznym, marketingowym i prawnym. Dzięki swoim umiejętnościom jestem w stanie zaproponować działania, które ulepszą funkcjonowanie internetowego biznesu.

Jestem otwarta na nowe wyzwania i z każdym dniem staram się poszerzać swoje horyzonty (czyż to nie brzmi jak utarte frazesy?  Wiem, wiem, ale nic nie poradzę, że taka jest prawda! 🙂 ) Uwielbiam wyszukiwać rozwiązania, które zachwycają moich klientów – jest to dla mnie motorem do dalszego rozwoju i szkoleń.

Wordpress

  • tworzę strony i sklepy,
  • dbam o design,
  • dbam o RODO,
  • aktualizuję treści,
  • wdrażam newslettery,
  • wyszukuję rozwiązania pod konkretne potrzeby działalności,
  • przyspieszam działanie stron...

SEO / Copy / Analityka

Wdrażam niezbędne działania dla lepszej widoczności w wyszukiwarkach i pomagam w monitorowaniu ruchu na stronie. Doradzam, jak konstruować teksty do Internetu, by były przyjazne dla użytkownika i wyszukiwarek.

Grafika

Tworzę grafiki na potrzeby stron oraz social mediów. W tym celu najchętniej korzystam z programu Gimp. Przykłady moich prac można podejrzeć tutaj -> moje grafiki.

Kursy i certyfikaty

Nieustannie biorę udział w kursach i doszkalam się na własną rękę, czytając branżowe blogi, książki i czasopisma. 

Ukończone kursy:

Edukacja i zainteresowania

Studiowałam w Poznaniu, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Tam zdobyłam tytuł magistra:

Obecnie moje wykształcenie szczególnie się przydaje przy:

  • tworzeniu treści na strony i do social mediów (uwaga – nie piszę za kogoś artykułów, ze względu na wymaganą wiedzę ekspercką w danej dziedzinie), 
  • kreacji komunikatów reklamowych do Internetu, np. w GoogleAds czy na grafikach, ale nie tylko, bo miałam również okazję tworzyć reklamy do czasopism, np. Elle czy Gala,
  • budowaniu relacji z otoczeniem, tzw. public relations

Zajęcia, na które najchętniej chodziłam? Oczywiście grafika oraz reklama w Internecie. Tam miałam okazję się uczyć programów Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign) “na żywo”, a nie, jak wcześniej, z tutoriali. Wtedy też odkryłam potęgę SEO i treści internetowych. 

Download my CV

If you want to follow my career path thoroughly, feel free to download my CV.

Do you want to start a new website project or do you need a Virtual Assistant?