Realizacja strony internetowej Hatiroo

Strona internetowa producenta oprogramowania - realizacja

Responsywna strona www dla producenta systemu do elektronicznego obiegu dokumentów - Hatiroo , projekty strony i zastosowane rozwiązania.

Abstrakcyjna grafika

Czego oczekiwał klient?

Klient potrzebował strony prezentującej jego nowy produkt – system do obiegu dokumentów. Produkt nie posiadał identyfikacji wizualnej. Głównym zadaniem strony miało być zachęcenie potencjalnych klientów do kontaktu. 

Co wdrożyliśmy?

Stworzyliśmy projekt strony od zera – ściśle współpracując, uporządkowaliśmy informacje o produkcie, stworzyliśmy layout każdej podstrony – zgodnie z jej głównym celem, i nadaliśmy stronie identyfikację wizualną.

Rozwiązania zastosowane na stronie:

referencje

Co sądzi klient o naszej współpracy

Lubię pracować z profesjonalistami. Beata doskonale zna się na WordPress, Ad-words, Analytics i grafice. Najważniejszy talent Beaty to umiejętność wyszukiwania informacji i rekomendowania dobrych rozwiązań. Jak Beata mówi, że coś zrobi na dany dzień, to dowozi 🙂 Chcesz zobaczyć efekt? zajrzyj na hatiroo.com
Krzysztof Rosół
prezes
31 stycznia 2020

Chcesz ruszyć z projektem nowej strony www lub potrzebujesz Wirtualnej Asystentki?

Realizacja strony internetowej Nova Aura Music

Wykonanie strony www - widok na laptopie

Strona internetowa dla duetu muzycznego - realizacja

Międzynarodowa strona i sklep internetowy dla Nova Aura Music - jak powstawało www z e-commerce?

Wykonanie strony www - widok na laptopie
Abstrakcyjna grafika

Czego oczekiwał klient?

Duet Nova Aura trafił do mnie ze wcześniej zakupionym motywem pod WordPress. Do mnie należało postawienie strony pod ten motyw.

Główną funkcjonalnością strony miał być międzynarodowy sklep online oraz możliwość publikacji aktualności na temat duetu. 

Co wdrożyliśmy?

Dostosowaliśmy motyw do potrzeb klienta. Duet ma możliwość publikowania galerii zdjęć i video, relacji, informacji o wydarzeniach oraz dodawania kolejnych albumów cd. 

Strona i sklep dostępne są w trzech językach – polskim, angielskim i francuskim. Użytkownicy sklepu mogą wybierać pomiędzy dwiema walutami – euro i złotym. Sklep umożliwia wysyłkę produktów na cały świat.

widok strony na urządzeniach mobilnych

Rozwiązania zastosowane na stronie:

widok strony www na tablecie

Kontakt z klientem

#Rozjaśnienie niezbędnych aspektów przy sprzedaży online

Klient nie prowadził wcześniej sprzedaży w Internecie, dlatego na początku pomogłam mu w zrozumieniu, na czym polega i z czym się wiąże posiadanie własnego sklepu internetowego. Na pierwszy ogień wysunęły się kwestie prawne, w tym oczywiście RODO.

#Powstawanie strony

Przez cały okres prac nad stroną byliśmy w kontakcie, by dyskutować kwestie kosmetyczne powstającego projektu www. 

#Szkolenie i wsparcie

By zapewnić klientowi dalszą autonomiczność przy publikowaniu treści na stronie, zorganizowaliśmy spotkanie szkolące z obsługi WordPress.

Nie zostawiłam klienta na lodzie i po publikacji strony, zapewniłam mu kilkutygodniowe wsparcie, na wypadek jakichkolwiek wątpliwości w związku z działaniem na stronie. 

referencje

Co sądzi klient o naszej współpracy

Serdecznie polecam Beatę, ponieważ zrealizowała nasz projekt z dużym profesjonalizmem i know-how. Doskonale zna środowisko WordPressa, hostingu i SEO. Wykazała się inicjatywą, kreatywnością oraz życzliwością. Dostosowała się do naszych potrzeb, udzielała konkretnych odpowiedzi, jednocześnie realizując cele witryny do stworzenia. Pokazała świetne umiejętności w naszej współpracy. Była bardzo zaangażowana i dbała o najmniejsze detale. Przeszkoliła nas w zakresie monitorowania i konserwacji witryny oraz przygotowała dokumentację na ten temat. Beata potrafiła dostrzec specyficzne potrzeby swojego klienta.
Marta Foltzer
11 czerwca 2019

Chcesz ruszyć z projektem nowej strony www lub potrzebujesz Wirtualnej Asystentki?

Realizacja strony internetowej Polonica

Strona internetowa dla organizacji non-profit - realizacja

Responsywna strona www dla stowarzyszenia francusko-polskiego - oczekiwania klienta, projekty strony i zastosowane rozwiązania.

Abstrakcyjna grafika

Czego oczekiwał klient?

20-letnia strona internetowa należąca wówczas do Stowarzyszenia Polonica nie spełniała już obecnych standardów stron www. Klient chciał unowocześnić swoją stronę, ale obawiał się utraty tysięcy wpisów z 20-letniej działalności stowarzyszenia.

Co wdrożyliśmy?

Stowarzyszenie Polonica jest organizacją non-profit, więc zależało nam na wdrożeniu całkowicie bezpłatnych rozwiązań, co się udało.

Stworzyliśmy nową stronę www od podstaw i zgodziliśmy się, że najlepszym rozwiązaniem dla starych wpisów będzie subdomena, gdzie dostępna jest do wglądu cała historia stowarzyszenia w dawnej formie.

Rozwiązania zastosowane na stronie:

Kontakt z klientem

#Plan i prace

Case Polonica polegał na przeprojektowaniu pierwotnej strony i wdrożeniu rozwiązań user-friendly. Po spotkaniach i rozmowach z klientem o potrzebach stowarzyszenia i  użytkowników strony powstał projekt nowej strony www. W trakcie jej powstawania, klient miał wgląd na kolejne etapy prac, po to, by systematyczne wdrażać ewentualne sugestie i zmiany.

#Szkolenie z obsługi WordPressa

Po opublikowaniu gotowej strony klient przeszedł ze mną szkolenie z obsługi systemu zarządzania stroną. Dzięki temu osoba zajmująca się aktualizacją treści strony, jest w stanie samodzielnie dokonywać zmian.

#Wsparcie

Na koniec klient otrzymał kilkutygodniowe wsparcie z mojej strony, które umożliwia mu głębsze wdrożenie się w działanie strony i konsultacje ze mną w razie problemów.

referencje

Co sądzi klient o naszej współpracy

Pani Beata miała za zadanie stworzyć stronę Stowarzyszenia Polonica, zachowując elementy historii i archiwa dawnej strony stowarzyszenia. Pani Beata wypełniła swoją misję i wyznaczone cele w bardziej niż satysfakcjonujący sposób. Zaprojektowała przykład strony w oparciu o starą stronę i przedstawiła tę wersję do zatwierdzenia. Zwracała uwagę na nasze sugestie, szybko zrozumiała ducha stowarzyszenia i zaproponowała kilka rozwiązań w celu lepszego odbioru strony. Wyjaśniła, jak pracować na WordPress. Przygotowała instrukcję, aby osoba odpowiedzialna za stronę była jak najszybciej autonomiczna. W międzyczasie sama wprowadzała niezbędne modyfikacje. Pani Beata wykazała się inicjatywą i bardzo często proponowała interesujące rozwiązania i ulepszenia wcześniej przez nas niezaplanowane. Zaświadczamy, że praca została wykonana doskonale.
Joanna Garnczarek
współprezes
2 września 2019

Chcesz ruszyć z projektem nowej strony www lub potrzebujesz Wirtualnej Asystentki?